Sıkça Soulan Sorular

S.Bilet başvurumu yaptıktan sonra başvuru durumumu nasıl takip edebilirim?

Hafta içi 09.30 - 18:00 arasında kampanya düzenleyicisine 0212 963 28 92 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.    

S.Rezervasyon formumu gönderdikten sonra 7 iş günü içerisinde benimle iletişime geçilmediyse ne yapmalıyım?

Hafta içi 09.30 - 18:00 arasında kampanya düzenleyicisine 0212 963 28 92 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.    

S.Gerektiği durumda kampanya ile edindiğim bilette değişiklik yapabilir miyim?

Uçuş teklifini aldıktan ve/veya onayladıktan sonra değişiklik talep edemezsiniz.    

S.Seyahatime bir kişi daha ilave etmek istersem ne olur?

İlave edebilirsiniz. Kampanya düzenleyicisi sizin için standart bilet ve alan vergisi üzerinden acente hizmeti verip sizin adınıza biletinizi temin edebilir.

S.Galaksi Fırsatları Çift Kişilik Uçak Bileti kampanya başvurusunu nasıl yapabilirim?

Tüketicilerin, kampanya çerçevesinde tedarik edilen uçak bileti promosyonu hakkından faydalanabilmeleri için öncelikle, kampanya tarihleri arasında kampanya uygulayıcısı olan Samsung yetkili satış noktalarından kampanyaya dahil Samsung Galaxy A serisi model cep telefonlarından birini satın almış olmaları, alışveriş faturasının kampanya katılım başvurusunda bulunan tüketicinin kendi ismine düzenlenmiş olması ve de Google Play Store mağazasına girerek Galaxy Fırsatları uygulamasını cep telefonlarına indirerek aynı aplikasyon üzerindeki kampanya bannerını tıklayıp kendilerine kampanya katılım kodu üretmeleri ve edindikleri bu kod ile fatura tarihi itibariyle 15 gün içerisinde www.1ayeter.com web sitesine giriş yaparak rezervasyon formuna ulaşıp başvuru adımlarını tamamlamaları ve kampanya katılım başvurusunda bulunmalıdırlar.

S.Galaksi Fırsatları Çift Kişilik Uçak Bileti kampanyasından kimler faydalanabilir?

Galaxy Fırsatları Çift Kişilik Uçak Bileti Kampanyası’ndan (Kampanya tarihleri olan 06 - 21 Şubat 2017 tarihleri arasında, Türkiye sınırları içinde satın alınmış, Samsung Electronics İstanbul Paz. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından ithal edilmiş, kampanyaya dahil olan Samsung Galaxy A3 (2017) SM-A320F, Galaxy A5 (2017) SM-A520F, Galaxy A7 (2017) SM-A720F model cep telefonu satın alan kişiler faydalanabilecektir. Kampanya sadece gerçek kişiler için geçerli olup, hangi nam altında olursa olsun şirket, dernek veya vakıf vb. kuruluşlar kampanyadan faydalanamaz, bu kuruluşlara ait faturalar ve hediye çekleri ile kampanyaya katılım başvurusunda bulunulamaz.